جـامعهدسته بندی نشدهمناسبت ها

پیام شهردار به مناسبت روز ۱۳ آبان

متن پیام مهندس سعید امراللهی شهردار سلفچگان به شرح زیر است:

بسمه تعالی
۱۳ آبان تجلی افتخار ملت ایران در مبارزه با استکبار است، این روز نماد ایستادگی، ایمان متکی به بصیرت، پیشقراولی نسل جوان در صحنه و شجاعت و جسارت نسل جوان انقلابی در مبارزه با استکبار است
در سال ۱۳۵۸ مصادف با چنین روز خجسته ای دانشجویان و دانش آموزان پیرو مکتب امام خمینی (ره) توانستند با دانایی، همدلی ، ایثار و فداکاری لانه جاسوسی اهریمن را تسخیر و افتخاری بزرگ را برای تاریخ استکبار ستیزی ایرانمان بیادمان گذارند.

۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ره) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش اموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمانخواهی ، جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود. میعادی که بند بند آن جهد و جهاد و اجتهاد همراه با بصیرت در عرصه های عزت و آزادگی است.

کارکنان شهرداری در کنار همه مردم فهیم ایران و شهر سلفچگان علی الخصوص دانش آموزان و دانشجویان عزیز با حضور فعال در صحنه با بزرگداشت این روز بزرگ ان را گرامی داشته و از خداوند تبارک و تعالی پیشرفت و سر بلندی ایران اسلامی و همه پویندگان طریق معرفت به ویژه نسل پویای انقلاب اسلامی را مسئلت داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا