بررسی ظرفیت های سرمایه گذاری شهر سلفچگان

img_5928

جلسه روز پنج شنبه مورخ۱۱/۶/۹۵ شورای شهر سلفچگان با حضور مهندس معرفت معاون سرمایه گذاری شهرداری قم ، آقای مهندس رضایی نسب شهردار سلفچگان و اعضای شورای شهر سلفچگان در دفتر این شورا تشکیل گردید.

در این جلسه جناب آقای شریفی رئیس شورای شهر ضمن خیر مقدم گزارشی از روند عملکرد شورای شهر و شهرداری و همچنین ظرفیت های موجود در شهر جهت استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوصی را بیان نمودند.

در ادامه جناب آقای سیدان عضو شورای شهر نیز درخواست حضور اعضای شوراها و شهرداران توابع را در برخی از جلسات سرمایه گذاری شهرداری قم جهت اطلاع از پیشرفت های سرمایه گذاری در قم و آشنایی با نحوه ارائه تسهیلات برای سرمایه گذاری در شهر های تابعه را بیان نمودند، ایشان همچنین تداوم برگزاری جلسات سرمایه گذاری در شهرها و شناسایی پتانسیل های مربوطه را خواستار شدند.

جناب آقای معرفت نیز در این جلسه با توجه به موقعیت استراتژیک سلفچگان، در خصوص استفاده از مناطقی که موقعیت گردشگری دارند مانند مسجد ولی عصر(عج) که باعث افزایش مدت اقامت و به تبع آن افزایش رونق اقتصادی شهر می گردد و همچنین اتخاذ راهکاری برای بهره مندی از تولیدات منطقه ویژه اقتصادی در سطح شهر و لحاظ نمودن نگرش اقتصادی در بحث ساختار تفصیلی شهر مطالبی بیان نمودند.

ایشان احداث مرکز توریستی درمانی در بلوار پیامبر اعظم(ص)قم ، احداث هتل ۵ ستاره با شرایط ویژه بدون اخذ عوارض و پرداخت هزینه زمین به صورت اقساطی و همچنین حضور مشاور سرمایه گذاری در شهرداری قم و آماده سازی بسته ها و پکیج های سرمایه گذاری جهت استفاده متقاضیان را از برنامه های معاونت سرمایه گذاری شهرداری قم بیان نمودند.

2 فکر می‌کنند “بررسی ظرفیت های سرمایه گذاری شهر سلفچگان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *