کدخبر : 1008


خرید یک دستگاه کامیون تیراژه دیزل۲۶۳۴کمپرسیشهرداری سلفچگان جهت تجهيز ماشين آلات عمراني خود يك دستگاه كاميون تیراژ دیزل – ۲۶۳۴کمپرسی از محل اعتبارات داخلی  خريداري کرد. مهندس مختاری شهردار سلفچگان در این خصوص اظهار داشت: ماشین آلات سنگین شهرداری نیاز به نوسازی و تجهیز دارد که در این راستا یک دستگاه کمپرسی ۱۰چرخ خریداری شده است. برای خرید این کمپرسی […]چهارشنبه 3 ژوئن 2020 - 11:22

شهرداری سلفچگان جهت تجهيز ماشين آلات عمراني خود يك دستگاه كاميون تیراژ دیزل – ۲۶۳۴کمپرسی از محل اعتبارات داخلی  خريداري کرد.
مهندس مختاری شهردار سلفچگان در این خصوص اظهار داشت: ماشین آلات سنگین شهرداری نیاز به نوسازی و تجهیز دارد که در این راستا یک دستگاه کمپرسی ۱۰چرخ خریداری شده است. برای خرید این کمپرسی
مبلغ ۴۶۵ میلیون توسط شهرداری و مبلغ ۱۴۰۰ یک میلیاردو چهارصد توسط سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و جمعا مبلغ یک میلیارد و هشتصدو شصت و پنج میلیون تومان هزینه شده است.
وی افزود : ناوگان موتوری و وجود خودروهای سنگین ترابری در شهرداری ها علاوه بر تسهیل و تسریع در اجرای پروژه‌های خدماتی، عمرانی و رفاهی، پشتیبانی برای مدیریت بحران و کمک رسانی به موقع در زمان بروز حوادث محسوب می‌شود که می‌تواند به کمک دیگر دستگاه‌ها برای کاهش و رفع بحران و نیز مرمت و بازسازی اقدام جدی کرد.

روابط عمومی شهرداری سلفچگان

Share
دیدگاه شما