حضور دانش آموزان مدرسه امام جواد روستای جنداب در واحد آتش نشانی

دانش آموزان و مدیران مدرسه امام جواد (ع) روستای جنداب بخش سلفچگان با حضور در ایستگاه آتش نشانی شهر از زحمات و جانفشانی آتش نشانان با اهدای گل و نقاشی تقدیر به عمل آوردند.

همچنین در این دیدار با قرایت فاتحه یاد و خاطره شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکوی تهران نیز گرامی داشته شد.

 

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7%db%b0%db%b1%db%b2%db%b2_%db%b1%db%b0%db%b0%db%b1%db%b3%db%b6%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7%db%b0%db%b1%db%b2%db%b2_%db%b1%db%b0%db%b0%db%b0%db%b1%db%b5

سفر دکتر امیر آبادی و چندتن از مدیران استان به شهر سلفچگان

در روز پنج شنبه مورخ۹۵/۱۰/۳۰ جناب آقای دکتر امیر آبادی نماینده محترم مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیران کل ادارات محیط زیست ، جهاد کشاورزی ، شرکت برق ، منابع طبیعی و بنیاد مسکن و با حضور امام جمعه محترم ، جناب آقای تمیزی بخشدار محترم و جناب آقای رضایی نسب شهردار محترم سلفچگان و اعضای شورای شهر برگزار گردید.

در این جلسه برخی از موضوعات مرتبط با مشکلات شهر  توسط شهردار و اعضای محترم شورای شهر مطرح و  مورد بررسی  قرار گرفت که مقرر گردید در خصوص مشکل برق مسیر مسکن مهر  ظرف یکماه آینده شرکت برق نسبت به اجرای آن اقدام نماید.

و همچنین در این جلسه مقرر گردید با همکاری جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان نسبت به واگذاری زمین های تپه های حلیمه خاتون به شهرداری جهت اجرای درختکاری و احداث پارک جنگلی صورت پدیرد.

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7%db%b0%db%b1%db%b1%db%b9_%db%b1%db%b5%db%b3%db%b8%db%b5%db%b4%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7%db%b0%db%b1%db%b1%db%b9_%db%b1%db%b5%db%b3%db%b9%db%b0%db%b3

احداث بوستان محله ای در خیابان شهید شکروی

عملیات احداث بوستان محله ای در انتهای خیابان شهید شکروی توسط شهرداری در حال اجرای بوده که در این عملیات با توجه به طراحی صورت گرفته نسبت به خاکریزی محل و اجرای سنگ چینی توسط اکیپ عمرانی واحد خدمات شهری در حال انجام می باشد./

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7%db%b0%db%b1%db%b1%db%b9_%db%b1%db%b2%db%b1%db%b7%db%b0%db%b1%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7%db%b0%db%b1%db%b1%db%b9_%db%b1%db%b2%db%b1%db%b6%db%b4%db%b7%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7%db%b0%db%b1%db%b1%db%b9_%db%b1%db%b2%db%b1%db%b6%db%b1%db%b5

دیدار مدیران شهر و بخش سلفچگان با جناب آقای امیرآبادی

در روز چهارشنبه مورخ۹۵/۱۰/۲۹ مدیران شهر و بخش سلفچگان و امام جمعه محترم با جناب آقای امیر آبادی نماینده استان قم در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

در این دیدار که با حضور شهردار و بخشدار و اعضای شورای شهر و بخش سلفچگان همراه بود، مشکلات شهر و بخش همچون آلایندگی برخی از کارخانه ها ، نبود زیرساختهای لازم برای مسکن مهر و  مشکل آب شرب شهر مطرح گردید که مقرر گردید جناب آقای امیر آبادی به همراه مدیران کل مربوطه با حضور در شهر و بخش سلفچگان از نزدیک نسبت به پیگیری موضوعات اقدام نمایند.

جلسه شورای شهر با مسئول بنیاد مسکن شهر

با توجه به درخواست های مکرر شهروندان در خصوص اظهارنامه های صادره توسط بنیاد مسکن به شهروندان که به علت عدم احداث زمین های واگذار شده  توسط بنیاد مسکن و پیگیری بازپس گیری زمین ها صورن گرفته که با توجه به جلسه شورای شهر با مسئول بنیاد مسکن بخش سلفچگان مقرر گردید نامه نگاری لازم با مدیر کل بنیاد  مسکن استان جهت مهلت ۶ ماهه به شهروندان جهت احداث بنا صورت پذیرد.

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7%db%b0%db%b1%db%b0%db%b5_%db%b1%db%b2%db%b3%db%b4%db%b5%db%b1

پیگیری اعضای شورای شهر در خصوص قطع مکرر آب شهر

در این جلسه که با حضور اعضای شورای شهر و مهندس رضوی صورت گرفت موضوع نارضایتی شهروندان از قطع مکرر آب در شهر سلفچگان اعلام گردید.

اعضای شورای شهر درخواست تجهیز و تامین لوله و اتصالات رزرو جهت مدیریت بحران در حوادث قطع آب و همچنین تسریع در احداث مخزن آب جدید شهر جهت رفع مشکل ذخیره آب را داشته که با وضعیت موجود در تابستان سال آینده نیز شهر با مشکل قطع آب مواجه خواهد بود.

در این جلسه آقای رضوی نیز از پیگیری موضوعات مطرح شده  و از تشکیل جلسه هماهنگی با اداره آب و فاضلاب شهری و پیمانکار پروژه احداث مخزن و با حضور اعضای شورای شهر جهت تسریع در احداث مخزن جدید را اعلام داشتند.

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b0%db%b9%db%b0%db%b8_%db%b1%db%b0%db%b0%db%b9%db%b4%db%b9

بازدید از کارگاه تولیدی صنایع زندانیان استان قم

 شهردار محترم و کارشناسان شهرداری با حضور در کارگاه تولیدی صنایع زندانیان استان قم از محصولات تولیدی این کارگاه بازدید نمودند، این بازدید با هدف خرید مبلمان شهری مورد نیاز بوستان پیامبر اعظم (ص) صورت گرفت

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7%db%b0%db%b1%db%b1%db%b4_%db%b1%db%b1%db%b4%db%b1%db%b5%db%b3%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7%db%b0%db%b1%db%b1%db%b4_%db%b1%db%b1%db%b4%db%b4%db%b1%db%b7

بررسی ساخت و ساز زمین های واگذار شده توسط بنیاد مسکن در جلسه رسمی شورای شهر

در این جلسه که با حضور اعضای شورای شهر ، جناب آقای رضایی نسب شهردار محترم و جناب آقای علیمحمدی مسئول بنیاد مسکن بخش سلفچگان برگزار گردید و با توجه به اخطارهای صادره توسط بنیاد مسکن  به مالکین جهت انجام عملیات ساخت و ساز زمین های واگذار شذه در سنوات قبل در خصوص نحوه مساعدت در شروع ساخت و ساز زمین های واگذار شده و  تعامل شهرداری و بنیاد مسکن در این خصوص مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7%db%b0%db%b1%db%b0%db%b5_%db%b1%db%b2%db%b3%db%b4%db%b5%db%b1