بازدید شهردار و اعضای شورای شهر از حوزه مقاومت بسیج شهر

425724197_64843

به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج شهردار و اعضای شورای شهر با حضور در محل حوزه مقاومت بسیج و دیدار با جناب سروان موسوی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهر و همچنین تعدادی از بسیجیان مستقیر در این پایگاه ضمن تبریک هفته بسیج از فعالیت های بسیج در اجرای برنامه های فرهنگی برای شهروندان تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

دیدار شهردار و اعضای شورای شهر با بخشدار جدبد بخش سلفچگان

426331666_125327

اعضای شورای شهر و جناب آقای رضایی نسب شهردار با حضور در بخشداری سلفچگان و دیدار با جناب آقای تمیزی انتصاب شایسته ایشان را به سمت بخشدار سلفچگان تبریک گفتند، در این دیدار همچنین گزارش کتبی از مشکلات شهر توسط شورای شهر به بخشدار محترم اعلام گردید.

پیگیری صدور سندهای واحد های مسکونی بافت قدیم

در جلسه ای که در روز دوشنبه مورخ ۹۵/۸/۱۰ با حضور جناب آقای سیدان عضو شورای شهر و آقای رحمانی معاونت بنیاد مسکن در محل بنیاد مسکن استان برگزار گردید نحوه صدور  سندهای بافت قدیمی شهر مورد بررسی قرار گرفت.

جناب آقای رحمانی با توجه به اینکه می بایستی از کل بافت قدیم نقشه برداری صورت گرفته که هزینه این کار مبلغ دوازده میلیون تومان برآورد می شود که توسط بنیاد مسکن اجرا و نقاط utm مشخص گردد.

ایشان همچنین هزینه صدور هر سند تک برگی را برای واحد های مسکونی پس از انجام عملیات نقشه برداری حدودا سیصد هزار تومان برآورد نمودند.

ضمنا در این جلسه مقرر شد آقای ابوالفضل عبداله پور به عنوان نماینده شورای شهر و شهرداری به بنیاد مسکن جهت پیگیری این موضوع معرفی گردد.

 

img_1414

تقدیر شهرداری از دانش آموزان شهر به مناسبت روز دانش آموز

به مناسبت روز دانش آموز از تعدادی از دانش آموزان شهر تقدیر به عمل آمد، در این مراسم که با حضور امام جمعه محترم و جناب آقای رضایی نسب شهردار محترم با اهدایی جوایزی توسط شهرداری در  نماز جمعه شهر برگزار گردید.

 

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b0%db%b4_%db%b1%db%b3%db%b0%db%b3%db%b2%db%b7%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b0%db%b4_%db%b1%db%b3%db%b0%db%b3%db%b2%db%b8

 

 

برگزاری جلسه هماهنگی برگزاری مراسم ۱۳ آبان

به مناسبت فرا رسیدن۱۳ آبان روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی ، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت برگزاری هر چه باشکوهتر این مراسم در روز سه شنبه در محل بخشداری سلفپگان برگزار گردید، در این جلسه  که با حضور امام جمعه محترم  ، شهردار و مدیران بخش برگزار شد مقرر گردبد شهرداری نسبت به  هماهنگی مینی بوس جهت انتقال اهالی روستاهای بخش به شهر  و نصب پلاکارد و اطلاع رسانی لازم  اقدام نماید.

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b0%db%b1_%db%b1%db%b3%db%b0%db%b1%db%b2%db%b4 %db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b0%db%b1_%db%b1%db%b3%db%b0%db%b1%db%b4%db%b0

 

 

اجرای طرح جمع آوری سگ های ولگرد سطح شهر

با توجه به ازدیاد جمعیت سگهای ولگرد سطح شهر  عملیات جمع آوری سگ های ولگرد شهر با استفاده از طرح زنده گیری و تحویل به سایت البرز استان توسط پیمانکار شهرداری در حال اجرای می باشد، که تا کنون نیز  ۳۶ قلاده جمع آوری و تحویل گردیده است.

 

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b0%db%b3%db%b1_%db%b1%db%b2%db%b2%db%b0%db%b0%db%b8 %db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b0%db%b3%db%b1_%db%b1%db%b2%db%b3%db%b4%db%b0%db%b0